2.5 میلیون تردد از محور های ارتباطی استان سمنان ثبت شد

به گزارش ابزار ایرانی، احسان منصور کیایی گفت: در هفت روز گذشته دو میلیون و 558 هزار تردد از محور های مواصلاتی استان سمنان ثبت شده است.

2.5 میلیون تردد از محور های ارتباطی استان سمنان ثبت شد

به گزارش از ، احسان منصور کیایی مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان سمنان در ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استانداری سمنان و ستاد مقابله با کرونا ویروس در استان سمنان با بیان اینکه از 20 تا 28 اسفند سال گذشته سه میلیون و 192 هزار تردد در محور های ارتباطی استان ثبت شد، گفت: این رقم در مدت مشابه سال جاری به دو میلیون و 558 هزار تردد رسید.

او از کاهش 20 درصدی تردد در این مدت خبر داد و افزود: بر اساس آمار، تردد وسایل نقلیه در 20 و 21 اسفند سال جاری به نسبت مدت مشابه سال گذشته 14 و 21 درصد کاهش داشت.

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان سمنان شرح داد: همچنین در 22 و 23 اسفند سال جاری میزان تردد در محور های ارتباطی استان در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 25 و 34 کاهش یافت.

منصور کیایی با اشاره به اینکه میزان تردد در 24 اسفندماه در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 18 درصد کاهش داشت، شرح داد: این در حالی است که میزان تردد در 25 اسفند در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته آن چهار درصد افزایش یافت.

او شرح داد: 26، 27 و 28 اسفند سال جاری میزان تردد وسایل نقلیه در محور های ارتباطی استان در مقایسه با سال گذشته آن به ترتیب 13، 35 و 20 درصد کاهش یافته است.

انتهای پیام / ر

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "2.5 میلیون تردد از محور های ارتباطی استان سمنان ثبت شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "2.5 میلیون تردد از محور های ارتباطی استان سمنان ثبت شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید