شجریان در بیمارستان بستری شد، پزشک معالج: شرایط ایشان نسبت به صبح بهتر است

به گزارش ابزار ایرانی، پزشک معالج محمدرضا شجریان گفت: ایشان امروز به دلیل اُفت سطح هوشیاری، فشار خون و شوک سپتیک در بخش مراقبت های ویژه در بیمارستان بستری شدند و خدا را شکر در حال حاضر وضعیتشان نسبت به صبح بهتر است.

شجریان در بیمارستان بستری شد، پزشک معالج: شرایط ایشان نسبت به صبح بهتر است

به گزارش گروه فرهنگی ابزار ایرانی امروز اعلام شد که محمدرضا شجریان امروز به دلیل اُفت سطح هوشیاری، فشار خون و شوک سپتیک در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان جم بستری شده است.

در همین رابطه دکتر حسن عباسی پزشک معالج ایشان در تبادل نظر با خبرگزاری فارس گفت: صبح امروز آقای شجریان با شرایط اُفت هوشیاری در بیمارستان بستری شدند. ما تمام کوششمان را می کنیم که اوضاع را تحت کنترل داشته باشیم و شرایط را بهبود ببخشیم.

وی اضافه کرد: خدارا شکر شرایط ایشان نسبت به صبح بهتر است، اما همچنان در بخش مراقبت های ویژه هستند و تمام کوشش خود را می کنیم تا فرایند بهبودی حاصل شده و به بخش منتقل شوند. دلیل اصلی بستری شدن امروز ایشان به خاطر شوک سپتیک حاصل از گسترش عفونت بوده که به اُفت سطح هوشیاری نیز منتهی شده است.

وی در خاتمه گفت: در حال حاضر شرایط عمومی ایشان تحت کنترل تیم پزشکی است و متعاقبا اطلاع رسانی رسمی به وسیله بیمارستان صورت خواهد گرفت

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "شجریان در بیمارستان بستری شد، پزشک معالج: شرایط ایشان نسبت به صبح بهتر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شجریان در بیمارستان بستری شد، پزشک معالج: شرایط ایشان نسبت به صبح بهتر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید